Totul despre fotbal

rezultate

Re: rezultate

Postby popa1905@yahoo.com on Sat Jul 10, 2010 9:52 am

Am nimerit rezultatele in data de 23 iunie.Am primit rezultat in 24 ca nu am nimerit nici un pronostic. E dubios.
popa1905@yahoo.com

Postby admin on Sun Jul 11, 2010 1:30 pm

popa1905@yahoo.com wrote:Am nimerit rezultatele in data de 23 iunie.Am primit rezultat in 24 ca nu am nimerit nici un pronostic. E dubios.

Ati nimerit pentru toate meciurile scorul corect sau pentru toate meciurile 1x2 corect? Daca da, va rugam sa trimiteti un e-mail pe office@totuldesprefotbal.ro.

ferike41@yahoo.com wrote:Buna ziua,am si eu o intrebare: faptul ca un concurent a nimerit pronosticurile corect sau nu se verifica automat de un program sau de administratorul site-ului? fiindca nu am primit e-mail ca as fi inscris la tombola,Multumesc.

Este posibil ca mailul catre dumneavoastra sa fi ajuns la spam. Va rugam sa verificati si sa ne dati un raspuns pe office@totuldesprefotbal.ro
admin
Site Admin

Postby dval@rdslink.ro on Mon Jul 12, 2010 8:07 pm

Sa spuneti lui Mutu ca aia sunt timpi obtinuti pe 20 de intrebari. Poate sunt timpi bagati de voi pentru anumite cunostiinte. Dar ati exagerat: sub 1 sec pe intrebare nu e posibil, chiar sa stii la fiecare intrebare al catelea este raspunsul corect tot iti ia mai mult - nu nimeresti sa clickezi in locul respectiv si au trecut 3 sec. In loc sa anuntati castigatorul voi dati stiri de fotbal, ati devenit site de fotbal, ati uitat pentru ce a fost facut acest site.
dval@rdslink.ro

Postby boulescugheorghe@yahoo.com on Mon Jul 12, 2010 8:41 pm

Lasand la o parte ca pe acest forum "You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum"(?!),
nu am primit de mult timp nici un fel de confirmare sau infirmare a unui pronostic (pentru cei naivi (admin): nici la spam), nici alti trei membri ai familiei mele. Concluzia (care merita sa fie popularizata pe orice site) este ca nu a fost decat o tzeapa Carrefour. Trebuie tinut minte si preveniti, pe viitor, cei care ar putea fi atrasi in capcana altor concursuri (promotii) mincinoase. Eu, unul, promit sa fiu activ in acest sens, este exclus sa fie softul de vina, daca ar fi fost asa se remedia intre timp. Este prima data cand particip la o promotie carrefour, de aceea nu am stiut ca este o potlogarie.
boulescugheorghe@yahoo.com

Postby giannidavid1975@yahoo.com on Tue Jul 13, 2010 7:16 am

dval@rdslink.ro wrote:Sa spuneti lui Mutu ca aia sunt timpi obtinuti pe 20 de intrebari. Poate sunt timpi bagati de voi pentru anumite cunostiinte. Dar ati exagerat: sub 1 sec pe intrebare nu e posibil, chiar sa stii la fiecare intrebare al catelea este raspunsul corect tot iti ia mai mult - nu nimeresti sa clickezi in locul respectiv si au trecut 3 sec. In loc sa anuntati castigatorul voi dati stiri de fotbal, ati devenit site de fotbal, ati uitat pentru ce a fost facut acest site.

Salutare,

Eu sunt cel de pe locul I si daca esti interesat, se putea obtine si un timp de 0'00 secunde, totul tinea de abilitatea ta de a citi intrebarea si de a sti raspunsul, asa ca nu mai fi atat de ironic. Eu nu am nicio cunostinta in Carrefour sau pe acest site, iar daca vrei sa ma si vezi in carne si oase, vezi ca sunt castigatorul unei editii a emisiunii "Stii sport" de pe TVR, emisiune pe care o poti gasi pe youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=vJYOmiEcf3M
Iar daca vrei un concurs intre noi doi, te astept oricand la o confruntare, asta pentru a-ti elimina si ultima suspiciune in privinta cunostintelor mele despre sport, bine ?

Numai bine,
EUGEN DAVID
giannidavid1975@yahoo.com

Postby ionutb86@yahoo.com on Tue Jul 13, 2010 9:18 am

Felicitari lui Eugen David ! Intr-adevar se putea face si un timp mai bun depinde de cat de repede te miscai. Faza mai ciudata e ca pe la inceputul concursului cand erau timpi mai mari am fost descalificat pentru"neconcordante in timpul de raspuns" de parca eu cronometram raspunsurile si nu softul respectiv......
In rest am reusit si eu 12 secunde la final (pentru alta pers) si daca mai continua era o lupta si mai apriga! oricum felicitari castigatorului!!!
ionutb86@yahoo.com

Postby dval@rdslink.ro on Tue Jul 13, 2010 10:43 am

@castigatorul lui peste
Pai asta spuneam si eu ca tu ai castigat fara sa deschizi calculatorul. Chestiile astea sa le spui prietenilor tai care incep cu "felicitari....", la mine nu tine. Chestia asta cu 0:00 secunde sa stii ca iti da dreptul la certificat de handicapat. Timpul asta este imposibil de realizat in orice domeniu in mod real, poate fi doar pus. Nu stiu daca ma intelegi.
SPER SA NU IMI FIE BLOCAT SI ACEST POST CA SI CEL ANTERIOR
dval@rdslink.ro

Postby giannidavid1975@yahoo.com on Sun Jul 25, 2010 11:50 am

dval@rdslink.ro wrote:@castigatorul lui peste
Pai asta spuneam si eu ca tu ai castigat fara sa deschizi calculatorul. Chestiile astea sa le spui prietenilor tai care incep cu "felicitari....", la mine nu tine. Chestia asta cu 0:00 secunde sa stii ca iti da dreptul la certificat de handicapat. Timpul asta este imposibil de realizat in orice domeniu in mod real, poate fi doar pus. Nu stiu daca ma intelegi.
SPER SA NU IMI FIE BLOCAT SI ACEST POST CA SI CEL ANTERIOR

@CAP DE STRUDEL
Nu mi-am pus mintea cu tine si nici nu am sa o fac. Nu stii sa pierzi ( asta daca ai participat macar ) si esti un mare kknar. Salut si felicit pe toti cei care au participat , pe toti cei care s-au bucurat de fiecare data cand au ajuns pe primul loc si au sperat ca pot castiga.
Si totusi nu pot sa nu-ti raspund : handicapat esti tu cu ma-ta si cu tot neamul tau ! Cel putin asa ne-ai lasat impresia...

Numai bine !
giannidavid1975@yahoo.com

Previous

Return to Discutii generale